♥LOVE♥

Merry Christmas

24. prosince 2014 v 12:00 | Maggie
Ahojky lidi,
všem kdo si to čte přejeme Veselé Vánoce a šťastný nový rok :3 tenhle článek už jsem přednastavila, protože o Vánocích vůbec na počítač nechodím (jen tak pro zajímavost :DD) skoro ani na mobil... jenom se celý den díváme na pohádky v telvizi :) u Betty si myslím že je to stejný ale nevím to jistě.Jsem opravdu ráda že jsem koupila všechny dárky to je na Vánocích to nejhorší..to shánění dárku :/, ale teď už jsou vlastně Vánoce já mám ještě pondělí :DTak už vás nebudu zatěžovat čtením tohohle článku jdu balit dárky.
Užijte si Vánoce :*
Untitled

Cloud

13. října 2014 v 15:35 | Betty
Ahojky, tak zase píšu...
Nedávno byla Maggie u nás a prohlíželi jsme si spolu jednu stránku. Jmemuje se HANDIMANIA. Tak sme se koukaly a najednou sme uviděly strašně krásnou, ale hrozně moc drahou věc....je to umělý mrak na ovládání, který hřmí a svítí...
strašně se nám líbil tak sme hledaly, ale našly jsme jen to, že je opravdu moc drahá a stojí okolo 7O tisíc korun. V tu dobu jsme si říkaly o muj bože ja chci taky mrak, ale pak nas napadlo, že si to ani říkat nemusíme, protože ho asi nikdy mít nebudem :(((...
4.jpg

Provence

15. července 2014 v 17:19 | Betty
Aloha, v sobotu a Maggie v pátek sme přijeli z Provence. Bylo to tam krásné, ale představovala jsem si to jinak.
Levander

Vysvědčení a Prázdniny

27. června 2014 v 18:18 | Betty
Aloha....takže dneska už sme konečně dostaly vysvědčení a začínaj pořádný a úžasný prázdniny...na tenhle den už sem čekala tak dlouho, na ten den kdy projdu 1. rokem na gymplu...byl to super rok ale i tak sem hodně ráda že končí.
Normálně mi to nepříde ale když sem dostala to vysvědčení připadam si jako strašnej šprt...byla jsem totiž jedna ze tří se samýma jedničkama. Tak to šprtství budu muset přežít, celý prázdniny se nemusim nic učit takže tím šprtání na chvíli končí....miluju prázdniny....a co ste měly na vysvědčení vy????
school is over!!
Zdroj: ZDE

♫Welcome Summer☼

22. června 2014 v 16:58 | Maggie
Aloha ♥ Joo... už zase začínám s tímhle pozdravem :D tak to bude asi každý léto ☼
tak už jsme se konečně dočkaly ! teď ještě přežít príští týden a bude to v pohodě :D já nevím ale přijde mi že když si prohlížím články z minulého léta tak mají takovou šťastnou šťávu takže doufám že to taková bude i tohle léto... tak co kam pojedete tohle léto ?? my jedeme do Provence ♥ já se docela těším.. vy asi víte jaký jsme blázni do levandule ♥ a v provence ja strašně levandulovách polí... to je takové město levandule ♥♥♥↓↓↓
💖💖
mnoo.. ještě i někam jinam ale nechce se mi vzpomínat :D zrovna teď mám angínu takže mám o 2 týdny prodloužený prázdniny :D mně osobně ani nepříjde že mám angínu...jenom mě už dlouho před tím bolelo v krku takže jsme šli k doktorovi ten mi udělal nějakej vítěr dal to do nějakýho přístroje a řekl že mam angínu a dal mi injekci a léky na 10 dní po 3 práškách na den :/ no jo ani mi to nepřijde ale to je jedno...
tak si to užijte pa ♥
PS:přemýšlím o novém layoutu ale nemůžu najít dobrý pozadí...
A děkujeme za diplom od ×Ani× :
.
.
.
✋
Zdroj obrázků:ZDE

♦ Back from holidays ♦

22. dubna 2014 v 19:33 | Maggie
Almost like lullabies | via Tumblr
Ahojky...po prázdninách zase píšu :) spolu s Betty jsme byly u mojí babičky :) dneska jsme měli jet domů pendolínem, ale jel o 10 minut dřív než jsme čekali :/ jeli jsme do jinýho města, ale tam nám ujelo před očima a tak jsme tam čekali hodinu na normální vlak :( noo... a aby toho nebylo dost rozbila se lokomotiva... ale naštěsti kousek od nádraží tak jsme to dojeli tramvají :D Ale jinak to byl super týden :3 A jak jste si užili vy prázdniny ??
A naštěstí že ještě zejtra nejdeme do školy :3 PS: už jenom 65 dní do velkých prázdnin :DDD

•Tomorrow•

24. března 2014 v 19:56 | Maggie
Ahojky... minulý týden jsme byli s Betty na horách v Rakoousku a vůbec jsme neobíhali žadné AFFS takže se chceme omluvit. Na horách to bylo super akorát byl sníh těžkej a mokrej :/ jinak jsme si to užili :) Zejtra mám konečě narozeniny, Betty je tak o 1 a půl měsíce starší :) Už se těším na můj nutelovej dort, protože je strašně dobrej, možna vám sem na něj dám recept :) Jinak jak jste si užili vy minulý týden ? (taky to bylo strašně super, protože jsme se naprostoo neučili :D)

Hlavně bych si přála: mobil, nějaký hezky oblečení :) a to je asi všechno...
Jinak zejtra snad nic psát nebudeme (opravdu doufám :)...)A konečně že už je JARO ! U nás u školy vykvetla nádherně sakura takže to je super :)
I choose to be Happy <3 | via Tumblr

Tatoos

26. února 2014 v 18:32 | Maggie
Ahojo... tak předem se omlouvám (ZASE) ale nepsali jsme tak ´´rok´´ :/ Vůbec jsme neměli čas a ani moc chuť... Tak jsem se dokopala k novému článku. Já tetování nemám moc ráda (třeba když je někdo potetovanej po celym těle nebo mi přijde nechutný a strašně bolestivý tetováni v puse nebo oku :/ bléé), ale nějakyý se mi docela líbí...
Tumblr

JLaw a JHutch

11. února 2014 v 19:53 | Betty
Ahoja...dlouho jsme vám sem nepsali a za to se omlouváme, ale teď zase píšu. Jistě už víte že jsme blázni do HG, takže i do Jennifer Lawrence a Joshe Hutchersona.
Koupila jsem si časopis POPCORN (vím že v popcornu není všechno pravda... ale proč ne ? :D ) a tam psaly, že JLaw má přítele Nicholase Houltema, ale poslední dobou jim to neklape...a její nej kámoš je Josh, třeba se JLaw nakonec dá dohromady s Joshem...no nebylo by to skvělí, moc se k sobě hodí až na to, že Josh je trochu menší, ale na to by si zvykl. Přece jen teď sní je často a nestěžuje si že je menší...nebo alespoň co vím.
Myslíte že by se k sobě hodily???
Josh & jen
zdroj: ZDE

Josh:
He's just the cutest.
zdroj: ZDE

Jennifer:
Jen
zdroj: ZDE
BETTY

▲ Happy Birthday ▲

20. ledna 2014 v 15:19 | Maggie-Betty
Ahojo, náš blog slaví první narozeniny sice 1 rok mu byl v pátek, ale to jsme nestihli napsat :3

♥Gifts♥

25. prosince 2013 v 15:11 | Maggie
Ahojky... Tak užili jste si Vánoce ? Já moc :D
Ráno jsme zdobily jsme se ségrou stromeček, dívali se na pohádky, k obědu jsme měli kubu, šli jsme si pro betlémský oheň,
k večeři jsme měli zelňačku, řízky, kapra, bramborový salát.... :3 A jak probíhaly Vánoce u vás ??? No a pak jsme si rozdávali dárky. Co ste dostali ?
Já jsem toho dostala docela dost :D
Hunger Games ♥ (všechny tři díly dohromady), ještě jednu knížku, conversky, tašku od Roxy (jsou na ní peříčka :D ),
oblečení, levandulový věci (svíčku, voňavku, krém, olejíček do aromalampy, levanduli, lak který má levandulovou barvu),
repráky(máme je dohromady se ségrou)
Noo... tak si užijte vánoční svátky a Sylvestr... :DD

♥Christmas♥

16. prosince 2013 v 20:31 | Betty

♥Christmas♥

Juchůůůůůůůůůůůůůůů, Vánoce už tu skoro jsou... od zítřka to je jen jeden tejden. Už se s Maggie tolik těšíme. A tenhle víkend jsem byla u Maggie a upekly jsme BEZlepkový a BEZvaječný sušenky. Možná vám sem dáme recept, možná i na ty skořicový jablka o kterých jsme psaly někdy před dvoěmi měsícemi. Ty sušenky budeme muset nějak vymakat, protože se nám spekly dohromady a udělaly se v nich takový dirky, ale byly moc dobrý... Maggie my je asi dá k Vánocům, ale nevím to jistě. No a taky jsme byly na volejbalovým zápase a Maggie vyhrála :D Taky se tolik těšíte na Vánoce, až budete s rodinou, bude dobrá večeře a dostanete dárky??? Já teda moc!!!

Nový pokoj

7. listopadu 2013 v 17:33 | Betty
Ahoj, omlouvám se že jsme vám sem s Maggie teďdlouho nepsaly, teda spíš já, protože Maggie napsala pár článků před tím. Ale já jsem měla práci s tím vybírat si barvu do pokoje a nábytek...budeme předělávat pokoj. Dneska mi začali natírat pokoj na levandulovou barvu, nemají to úplně hotové, ale zítra už to bude. nevím kdy, ale někdy zajedeme do IKEI pro nábytek, který už jsem si vybrala a na zeď si nalepím levandulové nálepky...už se těším až bude hotový...♥
zdroj obrázku: ZDE

Nominace od ×Ani×

27. října 2013 v 12:11 | Maggie
Ahojky taky píšu zase...jak se máte ??? Já docela dobře :) Ale u k článku... Děkujeme ×Ani× za nominaci :D
Jak si už u ní můžete přečíst je to nominace na řetězák a je 10 pravidel:
Odpovíte na otázky od blogerky, která vás nominovala a vy napíšete 10 otázek pro lidi, které vy nominujete.
Betty tu teď není takže bude muset přežít že budu odpovídat jenom za sebe :/

Skotsko

29. září 2013 v 19:12 | Betty
Ahojky, omlouvám se za to že jsme teď dlouho nepsaly, ale neměli jsme moc čas. Nová škola s hodně učením ... moc často vám sem teď psát nebudeme, ale někdy určitě zase začneme hodně.

Horse camp

25. srpna 2013 v 21:18 | maky-eli
Ahojky tak zejtra nám začína koňský tábor(příměstský) strašně se už těšíme až na to vstávání :D Budeme celej tejden asi přespávat u sebe takže se budeme snažit psát každej den aspoň jeden článejk :3 A co budete dělat vy poslední tejden ???

Diplom od ×Ani×

17. srpna 2013 v 19:22 | maky-eli
Ahojky tak jenom chceme poděkovat ×Ani× za diplom je strašně moc hezkej... :3 :
A chceme se zeptat jestli chce ×Ani× taky diplom :)

Wanna be...

11. srpna 2013 v 21:54 | maky-eli
1♥Přezdívka
2♥Blog
3♥Proč chceš být sweeties?
4♥O kom/čem máš blog?
5♥Souhlasíš s pravidly?
♥PRAVIDLA♥:
▲Nebereme každého!▲
▲Navštěvuj náš blog,když nebudeš poznáme to !▲
▲Nepiš nám do komentářu ´´obíhám´´ a tak podobně!▲
▲Když nebudeš psát na blog vymažeme si tě!▲
▲Nenadávej nám na blogu ani nikde jinde...!▲

I´m back (and sorry)♥

10. srpna 2013 v 14:33 | maky-eli
Aloha... Chci se jenom omluvit že sem vám sem nanapsala už ve čtvrtek Eliška přijede až dneska ale já sem přijela ve středu večer, ve čtvrtek sem se probudila až ve 12 a pak sem už neměla čas včera nám nešel internet tak píšu až dneska... :\
Dneska sem poprvé vařila rajskou z knížky/Kuchařka pro dceru :3 mě docela chutnala. Přemýšlela sem že by sme si mohly dát s Eliškou nebo sama Harry Potterovský den (jako že se kouknu na všechny filmy za sebou :3) a taky že si uděláme Affs nebo sweeties a nebo jak se to menuje jestli chcete tak řekněte :)To je asi všechno tak čauky... :)
♪M......♥

Hiatus(maybe)

2. srpna 2013 v 17:37 | maky-eli
Ahojky , takže jak už asi víte z názvu tak asi nebudeme chvíli psát a přesně by to mělo asi bejt... 3.-7.8. ALE možná že napíšeme ale není to tak jistý protože budeme jezdit na kole a nevíme jestli si najseme čas mnoo... takže to je asi všechno :3

Nové typy článků ♥

30. července 2013 v 11:59 | maky-eli
ALOHA!♥!Chcem vám jenom říct:

Puppies♥

29. července 2013 v 13:41 | maky-eli
Ahojky...Tak jak sme řekly dáme vám sem pár fotek štěňátek u kterých sme byly :)


Kolik:4
Druh:Vlčák
Jména: Stella, Sagan (Sagi), Sunny, Salinka (Sali)-(Jména sme vymyslely sami takže se možná v budoucnu budou jmenovat jinak)
Jméno matky: Zora (otce sme zapomněly :3)
Oblíbenci: Stella a Sunny

Už sem zpět z Německááá... ♥♥♥

25. července 2013 v 12:09 | maky-eli
ALOHA!!!Takže sem zpátky, právě sem si vybalila... takže v Německu to bylo dobrý, jezdili sme po německu obytnym autem :D na tři dny sme byli u moře a tam bylo strašne mušlí a medúz (nežahaly)... pak sme byli v Berlíně pak ještě v Kielu a Lübecku atd. koupila sem si tam v Zaře kraťasy a mikinu mnoo...... to je asi vše

♪M......♥

Nuda!!!!!

19. července 2013 v 21:15 | maky-eli
Aloha.... jak se máte???? Já teda blbje.... nemám co dělat, Maky je prič a já sem doma jenom se ségrama a někdy k nám příde holka co bydlí o ulici dál, ale zejtra odjíždí na dovču....takže se budu nudit ještě víc. Vy se nenudíte???????????? Máte nápady na nějaký filmy...jestli jo napište nám do komentářů♥♥♥♥

Chorvatsko

18. července 2013 v 21:12 | maky-eli
Aloha, když jsem byla v Chorvatsku moc jsem si to užila, je to tam moc hezký. Sice tam někdy bylo až moc horko, a někdy zas moc studená voda, že se mi tam ani nechtělo. Je tam hodně hezkých malých plážiček, velkých pláží, ale i dvě mola kde se dá skákat. Když jdete na molo v noci tak tam jsou většinou mořské řasy, které světýlkují. Když plavete, okolo nohou, rukou atd. vidíte malá bílá světýlka. Je to tak Kouzelné. Potom nad jednou pláží je malá hospůdka, dá se tam koupit výborná mátová šťáva a pro dospělé prošek nebo krásně vychlazené pivo, nebo k jídlu sýr s olivami a kaparami a taky pršut....je tam hezký výhled na pláž a na moře...♥
 
 

Reklama