♥FILMS♥

HG: Mockingjay

19. prosince 2014 v 15:19 | maky-eli
Ahojky :´( tohle byl asi náš rekord v nechození na blog... opravdu nevíme co se stalo :/ teď po takový době už sem nikdo nechodí, ale doufáme že zase začnete :)
Teď už ale k HG. Nedávno jsme na tom byli v kině v podstatě se tam nic nedělo, ale stejně se nám to líbilo :D obě už jsme to samozřejmě i četli a v knížce bylo tak nějak to samý. Já Maggie jsem chvíli po přečtení měla celkem depku a já Betty nad tim tolik nepřemýšlím :DD Na filmu byla úžasná písnička the hanging tree nebo aspoň nám se líbila :)
O HG ale už dost dneska jsme se díkybohu neučili měli jsme něco jako vánoční besidku a měli jsme jenom 4 hodiny takže to bylo super ♥ Do Vánoc už zbívá jenom 5 dní i s dneškem:O yay !

♥Divergent♥

18. května 2014 v 19:54 | Maggie
Ahojky, jak se máte ? Já docela dobře :) Zejtra jdeme na exkurzi takže se nemusim učit :D
Včera jsme byly s kámoškama na Divergent.. je to něco podobnýho jako HG, ale lepší.A Tobias (Čtyřka) je mnohem hezčí než Peeta ♥ ! Rozhodně to doporučuju je to úplně boží ♥♥♥Je to o holce jménem Beatris (podobný jako Katniss), příběh se taky odehrává v budoucnosti po válce a zpamatovala se jenom malá část světa. Svět je rozdělený do 5 frakcí atd.atd.
Online ZDE není to moc v dobrý kvalitě, tak je lepší na to jít do kina :3

The Help...Černobílí svět

19. ledna 2014 v 10:24 | Betty
Ahoj, olmlouváme se že jsme dlouho nepsaly...za chvíli bude pololetní vysvědčení a my se musíme učit.
Předevčírem jsem si stáhla tenhle fim... moc se mi líbil, ale také jsem u něj brečela. Jmenuje se THE HELP a v češtině ČERNOBÍLÍ SVĚT. Koukněte se.
Název: The Help
Spokojenost: 93%

Betty
 
 

Reklama