Prosinec 2014

Merry Christmas

24. prosince 2014 v 12:00 | Maggie |  ♥LOVE♥
Ahojky lidi,
všem kdo si to čte přejeme Veselé Vánoce a šťastný nový rok :3 tenhle článek už jsem přednastavila, protože o Vánocích vůbec na počítač nechodím (jen tak pro zajímavost :DD) skoro ani na mobil... jenom se celý den díváme na pohádky v telvizi :) u Betty si myslím že je to stejný ale nevím to jistě.Jsem opravdu ráda že jsem koupila všechny dárky to je na Vánocích to nejhorší..to shánění dárku :/, ale teď už jsou vlastně Vánoce já mám ještě pondělí :DTak už vás nebudu zatěžovat čtením tohohle článku jdu balit dárky.
Užijte si Vánoce :*
Untitled

HG: Mockingjay

19. prosince 2014 v 15:19 | maky-eli |  ♥FILMS♥
Ahojky :´( tohle byl asi náš rekord v nechození na blog... opravdu nevíme co se stalo :/ teď po takový době už sem nikdo nechodí, ale doufáme že zase začnete :)
Teď už ale k HG. Nedávno jsme na tom byli v kině v podstatě se tam nic nedělo, ale stejně se nám to líbilo :D obě už jsme to samozřejmě i četli a v knížce bylo tak nějak to samý. Já Maggie jsem chvíli po přečtení měla celkem depku a já Betty nad tim tolik nepřemýšlím :DD Na filmu byla úžasná písnička the hanging tree nebo aspoň nám se líbila :)
O HG ale už dost dneska jsme se díkybohu neučili měli jsme něco jako vánoční besidku a měli jsme jenom 4 hodiny takže to bylo super ♥ Do Vánoc už zbívá jenom 5 dní i s dneškem:O yay !