Květen 2014

♥Divergent♥

18. května 2014 v 19:54 | Maggie |  ♥FILMS♥
Ahojky, jak se máte ? Já docela dobře :) Zejtra jdeme na exkurzi takže se nemusim učit :D
Včera jsme byly s kámoškama na Divergent.. je to něco podobnýho jako HG, ale lepší.A Tobias (Čtyřka) je mnohem hezčí než Peeta ♥ ! Rozhodně to doporučuju je to úplně boží ♥♥♥Je to o holce jménem Beatris (podobný jako Katniss), příběh se taky odehrává v budoucnosti po válce a zpamatovala se jenom malá část světa. Svět je rozdělený do 5 frakcí atd.atd.
Online ZDE není to moc v dobrý kvalitě, tak je lepší na to jít do kina :3

Simon´s Cat

11. května 2014 v 13:29 | Betty
Ahoja, když sem mněla ještě svůj starej mobil stáhla sem si na něj aplikaci, na který byly videa s anymovanou roztomilou kočičkou...předtím se mi to strašně líbilo, no a teď se mi to líbí pořád. Když sem ale dostala novej mobil tu aplikaci sem si tam nestáhla a úplně sem zapoměla jak se jmenovala...no a po ňáký době mě to napadlo Simon´s Cat. Dám vám sem jedno video...tak se na něj koukněte...možná vás to zaujme tak jako mě.
Betty

AriZona

9. května 2014 v 15:21 | Betty |  Čaje a vše, co o nich víme
Ahoj...dneska mě napadlo psát o AriZoně.
AriZona je výbornej ledovej čaj, a má nádhernej obal. Můžeme AriZonu koupit v plechovce, ale i v normální láhvi...má spoustu příchutí jako třeba zelený čaj s medem, zelený čaj s granátovym a normálním jablkem a nebo i citron, broskev a taky bílý čaj s hruškou a borůvkami...asi jich je víc, ale v Česku sem zatím viděla jenom tyhle...určitě si AriZonu kupte, bude vám moc a moc chutnat.
~arizona~☀︎